ONZE MENSEN

WIJ STAAN VOOR JE KLAAR

T (06) 38 06 83 90

E antoine@camelotaccountancy.nl

 

Werkdagen 

Maandag, woensdag en vrijdag

Werkzaam bij Camelot sinds

2002

 

1962 | oma | eiland | zon | zee | geduldig | betrouwbaar | zingen | lezen | strand

Antoine Visser
fiscaal medewerker

T (06) 38 06 83 91

E astrid@camelotaccountancy.nl

 

Werkdagen 

Dinsdag t/m vrijdag

Werkzaam bij Camelot sinds

2010

1961 | moeder | legpuzzels | katten | belangstellend | creatief | detectives kijken | fietsen | tuinieren

Astrid van Elderen
managementassistente

T (06) 38 06 83 92

E carla@camelotaccountancy.nl

 

Werkdagen 

Maandag, dinsdag en donderdag

Werkzaam bij Camelot sinds

2000

 

1960 | oma | familiemens | uit eten | genieten | reizen | fietsen | wandelen | puzzelen | behulpzaam | zorgzaam | belangstellend

Carla van Drunen
assistent-accountant

T (06) 38 42 87 28

E edwin@camelotaccountancy.nl

 

Werkdagen 

Dinsdag t/m vrijdag

Werkzaam bij Camelot sinds

1999

1971 | Rijswijk | Oostenrijk | sport | vinyl | 80's | Phil Collins | André van Duin | strand | bergen | tuin

Edwin van der Kruk
adviseur salaris en personeel & lid managementteam

T (06) 38 06 84 02

E elise@camelotaccountancy.nl

 

Werkdagen 

Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Werkzaam bij Camelot sinds

2008

1985 | gemotiveerd | kamperen | enthousiast| fanatiek | betrouwbaar | eigenwijs | leergierig | chips

Elise Pronk
belastingconsulent & assistent-accountant

T (06) 38 06 84 04

E helena@camelotaccountancy.nl

 

Werkdagen 

Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Werkzaam bij Camelot sinds

2005

Helena de Wit
assistent-accountant

T (06) 38 06 84 06

E ilona@camelotaccountancy.nl

 

Werkdagen 

Maandag t/m vrijdag

Werkzaam bij Camelot sinds

2006

1985 | reislustig | sportief | muziek | gezelligheid | sociaal | chocolade | avontuurlijk | geduldig | krullen  | familie

Ilona Rog
mkb-bedrijfsadviseur

T (06) 38 06 84 07

E monique@camelotaccountancy.nl

 

Werkdagen 

Maandag, woensdag en vrijdag

Werkzaam bij Camelot sinds

1999

1968 | zon | genieten | mindfull | flexibel | geduldig | behulpzaam | bescheiden | optimistisch | eerlijk | zorgzaam

Monique van den Berg
assistent-accountant

T (06) 38 06 84 03

E peterboer@camelotaccountancy.nl

Werkdagen 

Maandag t/m donderdag

Werkzaam bij Camelot sinds

2021

1964 | Westland | behulpzaam | Formule 1 | motor | tuinieren |

Queen | humor | betrouwbaar | verzamelen

Peter Boer
assistent-accountant

T (06) 41 64 93 28

E peter@camelotaccountancy.nl

 

Werkdagen 

Maandag t/m vrijdag

Werkzaam bij Camelot sinds

1999

1972 | papa | plezier | sporten | humor | integer | uitdagingen | digitaal | snelheid | helpen | opgeruimd

Peter Wijngaards AA
mkb-accountant, ondernemerscoach & lid managementteam

T (06) 38 41 41 72

E silvia@camelotaccountancy.nl

 

Werkdagen 

Maandag t/m vrijdag

Werkzaam bij Camelot sinds

1999

1971 | Den Haag | buiten | creatief | fietsen | wandelen | muziek | jaren 80 | lekker eten | koken

Silvia Versteegh RB
belastingadviseur & lid managementteam

T (06) 38 06 84 08

E suzanne@camelotaccountancy.nl

 

Werkdagen 

Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Werkzaam bij Camelot sinds

2011

1968 | eerlijk | creatief | vriendelijk | kajakken | nieuwsgierig | fietsen | eigenwijs | De Dijk | doorzetten

Suzanne Ritzema
assistent-accountant & medewerker salaris en personeel